Düğün tarihimizden ne kadar önce sizinle iletişime geçmemiz gerekir?
Eğer düğün tarihinizden farklı bir tarihte çekim düşünmüyorsanız nikah tarihi henüz alınmamiş dahi olsa planlarınız kesinleştiği andan itibaren fotoğrafçınız ile iletişime geçmelisiniz.
Sezonda sayılı hafta sonu olduğundan fotoğrafçılar sınırlı sayıda çekim alabilmektedir.
Fotoğrafçınızın hafta sonlarının rezerve edilmiş olma ihtimaline karşı erken davranmakta fayda bulunmaktadır.

Çekimden önce bir araya gelip toplantı yapılıyor mu ? 
Çekim tarihimize minimum bir hafta kala mutlaka çiftlerimizle bir araya gelerek tanışıp, konsept ve diğer detayların üzerinden geçiyoruz.

Mekanlara ve konsepte kim karar veriyor? 
Çekim öncesi yaptığımız toplantılarda tüm mekan ve konsept alternatiflerini çiftler ile paylaşıyoruz. Günümüzü birlikte planlıyor ve konsept mekan gibi detaylara birlikte karar veriyoruz.

Çekim sonrasında fotoğrafların tamamı teslim ediliyor mu ?
Teslimat süreleri dahilinde çekim günü çekilen tüm fotoğraflar gerekli elemeler (teknik anlamda iyi olmayan fotoğraflar) yapıldıktan sonra eksiksiz ve tam çözünürlüklü halleri ile teslim edilir.

Teslimat nasıl yapılıyor ?
Teslimatlar çiftlerimizin vakti olmadığı ve fotoğrafların acil istendiği durumlarda çekimden en geç iki gün sonra gerekli elemeler yapılmadan, vakit problemi olmadığında en geç bir hafta içerisinde gerekli elemeler yapıldıktan sonra yapılır.
Ardından çiftler albümleri için gerekli olan fotoğrafları seçerler ve albümlerin tasarımı yapılarak çiftlere gösterilir.
Çiftlerin onayı alınarak albümlerin baskısı yapılır ve çiftlerin onayından sonra en geç 15 gün içerisinde albümler hazır vaziyette çiftlere teslim edilir.

Fotoğrafların renklerini ve rötuşlarını nasıl belirliyorsunuz ?
Fotoğrafların renklerini çiftlerimizle beraber beğendiği tonlara göre belirliyoruz. Albüm tasarımını ve rötuşlarının son halini çiftlerimizin onayına sunup gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra baskıya gönderilir.
Back to Top